7/24 Destek 0 532 459 14 26
Naturel Dermanoğlu Şifalı Bitkiler Merkezi İzmir
7/24 Destek 0 532 459 14 26

Hakkımızda

Hakkımızda Dermanoğlu Şifalı Bitkiler

Hakkımızda. Belki bu sayfayı ilk gördüğünüzde; Modern tıbbın bu kadar ileri olduğu bir dönemde Materia Medica’ya, İbni Sina’lara kadar uzanmaya ne gerek var, halen koca-karı ilaçlarıyla mı uğraşıyorlar demeyin.

Biz burada modern tıbbın da kabul ettiği günümüzde kullanılan tıbbî bitkiler ve bu bitkilerin kullanılışlarını elimizden geldiğince sizlere iletmeye çalışacağız.

Bir değişim döneminin yaşandığı bu son çağda insanlık, mekanikleştirdiği hayatın ne kadar kendine aleyhine döndüğünü nihayet fark etmiştir.

Dermanoğlu Şifalı Bitkiler Hakkımızda

Suni gübrelerle yetişmiş sebze ve meyveler, suni gıdalarla beslenen hayvanlar ve artık tümüyle sentetiğe dönmüş bir ilaç sanayi, insanı doğasından uzaklaştırmaktadır.

Her şeyin bir bütün olarak varolduğu bu evrende doğa ve insanın ayrılmaz bir bütün olduğunu artık tüm dünya kabul etmiş durumdadır.

Alternatif tıp” olarak bilinen Fitoterapi, Ayurveda, Homeopati, Kineziyoloji, Radyeztezi vb. bölümler, Avrupa ve Amerikada üniversitelerde ayrı olarak, yani ders olarak okutulmaktadır.

Binlerce yıl öncesine dayanan Fitoterapi, dünyada doktor, eczacı ve araştırmacıların bulunduğu bir kadro ile Bitkibilim tedavi merkezlerinde 1500 – 2000 bitki ile yoğun tedaviler yapmaktadırlar.

Günümüz modern ilimlerinin keşfettikleri yeni kimyasal maddelerin büyük bir çoğunluğu bitkisel kaynaklıdır.

Ve her geçen gün tıp dünyasına bir çok hastalığın tedavisine imkan sağlayan ilaçlar yine bitkisel kaynaklı maddelerden üretilip geliştirilmektedir.

Naturel Dermanoğlu Şifalı Bitkiler

Biz Dermanoğlu olarak herhangi bir iddiada bulunmuyoruz ve böyle bir niyetimiz de yoktur. Amacımız insanları bitkisel ürünler konusunda daha bilinçli kullanıma sevk etmektir.

İnsanların kullandıkları ürünlerin içeriğini ve hangi ellerden çıktığının bilincine varmasını sağlamaktır.

Ayrıca; her derde deva olan bitkilerin yan etkisi olmamakla birlikte, zehir özelliği taşıyan bitkilerde bulunmaktadır. Bitki karışımları ancak uzmanlar tarafından yapıldığında sonuç sağlamaktadır.

İdeolojimiz  verdiğimiz ürünlerin faydalı olması , aynı zamanda şikayetlerini, memnuniyetlerini ve isteklerini çekinmeden bizimle paylaşmalarıdır.

Yetkili kuruluşların göstermiş olduğu hassasiyete saygı duyuyoruz. İnsan sağlığı asla hafife alınacak bir unsur değildir. Bunun içindir ki şirketimiz  üretim izinli, onaylı ürünler satmaktadır.

Bizim ürünlerimiz asla ilaç değildir, tamamen bal be bitki karışımı özler ve yağlardır.

Rahatsızlıklarınızda ve bitkisel ürünler kullanıp kullanmama hakkında, mutlaka doktorlarınıza danışmanızı tavsiye ederiz.

İletişim 7/24 Arayabilirsiniz.

İletişimBitkisel ürünler kullanmak isterseniz.
7/24 Yardım ve destek İletişim
Bilgi için bizi aramaktan çekinmeyiniz.
Dermanoğlu Şifalı Bitkiler Merkezi
Telefon: 0 532 459 1 426
Telefon: 0 850 532 90 52
Adres: Konak 3. Beyler Sokak,  35250 Kemeraltı – Konak – İzmir

WhatsApp Canlı Destek 7/24